KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16416121
nr 1641 6121
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Blyerts, Bro, Monogramsignerad. Bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 29x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:10:54
9/9 19:53:52
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist